Çocuk Hastalıkları

7M Hastanesi > Tıbbi Birimler

 Deneyimli uzman hekim kadromuzla çocuk hastalıklarının tedavi edilmesinin yanı sıra sağlam çocuk ve yenidoğan takibi de yapılmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ünitemizde uzman doktorlar ve tecrübeli hemşirelerden oluşan profesyonel ekibimiz doğumdan ergenliğe kadar olan süreci kapsayan çocukluk döneminde, çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimini, olası hastalıklardan korumak için alınması gereken tedbirleri (aşılar gibi), hastalıkların teşhisi ve tedavileri ile ilgilenmektedir. Çocuk hastalıkları bölümünde 0-18 yaş arasındaki çocuklar tedavi edilmektedir. Gerektiğinde deneyimli doktor ve hemşire ekibi ile yatırılarak serviste çocuk hastalara tedavi hizmeti sunulmaktadır. Yoğun Bakım ihtiyacı olan yenidoğanlar için tam donanımlı yenidoğan yoğun bakım Ünitemiz 7/24 hizmet vermektedir.

Tedavi edilen hastalıklar arasında sinüzit, üst solunum yolu enfeksiyonları, orta kulak iltihabı, alerjik rinit, astım, zatürre,  karın ağrısı, kabızlık,  idrar yolu enfeksiyonu, doğuştan kalça çıkığı saptanması, çocuklarda bağırsak parazitleri, kusma ve ishal, rota virüs ishali,  krup, bronşiolit, yenidoğan sarılığı, beta anjini ve kızıl, büyümüş lenf bezleri, çocuklarda omurga eğriliği (skolyoz) saptanması, çocuklarda kansızlığa sebep olan hastalıkların saptanması, demir eksikliği anemisi,  büyüme ağrısı, çocuklarda ateş ve ateşli havale, altıncı hastalık, beşinci hastalık, kızamıkçık, suçiçeği, kızamık diğer viral döküntülü hastalıklar, çocuklarda burun kanaması, bebeklerde gaz sancısı, katılma nöbeti,  reflü, alerjik hastalıklar, atopik dermatit, egzema,  çocuklarda kış hastalıkları, çocuklarda idrar yolu enfeksiyonları gibi hastalıklar bulunmaktadır.

Özel 7M Hastanesi olarak kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz

Detaylı Bilgi
Online Randevu E-Sonuç

Değerli ziyaretçimiz gizliliğiniz bizim için önemlidir. 7M Hastanesi olarak sizlere hizmet verirken yasal düzenlemeler kapsamında bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Aydınlatma metni ve kişisel veri işleme politikamızı buradan inceleyebilirsiniz