Acil Servis

7M Hastanesi > Tıbbi Birimler

7 gün 24 saat hizmet veren, Özel 7M Hastanesi acil servisi her türlü hastaya ilk müdahaleyi yaparak, gerekli konsültasyonlar neticesinde ileri tetkik ve tedavi için diğer birimlerle koordineli çalışmaktadır.

Acil Servis'te genel cerrahi uzmanları, acil tıp uzmanları ve pratisyen hekimler görev yapmakla birlikte kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, yoğun bakım departmanları 24 saat acil servise destek vermektedir. Tüm odalarda merkezi oksijen ve aspirasyon sistemleri mevcuttur. Zamanın ve ekip çalışmasının son derece önemli olduğu acil serviste ayrı ayrı bay bayan ve çocuk müşaade odalarısarı – kırmızı alanpansuman ve enjeksiyon odasıizolasyon odası ile her türlü hastaya hizmet verecek kapasiteye sahiptir.

Mevcut ambulans ekibi acil servise gelecek her türlü hasta talebini karşılamak amacıyla günün 24 saati tecrübeli kadrosu ve teknik donanımıyla hizmet vermektedir.

Özel 7M Hastanesi olarak kişisel verilerinizin güvenliğine büyük önem vermekteyiz

Detaylı Bilgi
Online Randevu E-Sonuç

Değerli ziyaretçimiz gizliliğiniz bizim için önemlidir. 7M Hastanesi olarak sizlere hizmet verirken yasal düzenlemeler kapsamında bazı kişisel verileriniz işlenmektedir. Aydınlatma metni ve kişisel veri işleme politikamızı buradan inceleyebilirsiniz